producent stolarki aluminiowej

ALUin

To czołowy producent produktów stolarki aluminiowej opartych na ekskluzywnych systemach Aluprof i Schüco. Firmujemy tylko najwyższą jakość zawsze potwierdzoną certyfikatami. Nasze rozwiązania znane są w Polsce i w innych krajach Europy.

Zostań partnerem ALUin

nowoczesny producent stolarki aluminiowej, stolarka aluminiowa Jeśli jesteś profesjonalnym dystrybutorem okien i drzwi, zapraszamy do współpracy! Podnieś swoje standardy i zaproś nas do swojego biznesu. Zostań partnerem handlowym ALUin. Wypełnij formularz kontaktowy!

producent stolarki aluminiowej

Zamówienia/Wyceny

Pn - Pt: 8:00 – 16:00
producent stolarki aluminiowej

Konsultacja Program Czyste Powietrze

Pn - Pt: 8:00 – 16:00
producent stolarki aluminiowej

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM | SPYTAJ O WYCENĘ I KONSULTACJĘ

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zostać dystrybutorem ALUin, potrzebujesz porady związanej z projektem domu albo wyceny odpowiednich systemów aluminiowych. Wypełnij poniższy formularz, a nasz konsultant, niezależnie od tematu zapytania, skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin. Każdego Klienta – biznesowego i detalicznego – traktujemy priorytetowo.

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść wiadomości

Firma ALUin to nowoczesny brand stolarki aluminiowej producenta okien i drzwi ABAKUS PORZECKI S.K.A. Jej korzenie sięgają 1994 roku. Przez lata zarząd oraz najwyższej klasy specjaliści wypracowywali, w oparciu o nowe technologie i jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie Środkowo-Wschodniej, najwyższą klasę produktu. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, dziś mogą zaoferować luksusowe produkty stolarki aluminiowej wykonane na profilach Aluprof i Schüco. Są wśród nich okna aluminiowe idealne do domów pasywnych, termiczne, z wbudowanymi żaluzjami, ukrytym skrzydłem i termoizolacyjne; aluminiowe drzwi zewnętrzne wejściowe, drzwi tarasowe przesuwne HST, jak również bezprogowe; aluminiowe fasady szklane; eleganckie ogrody zimowe Schüco oraz systemy przeciwpożarowe i oddymiające Aluprof, ściany szklane realizowane za pomocą drzwi przesuwnych SLIDE, okien panoramicznych obsługiwanych manualnie i sterowanych elektronicznie, ścian działowych oraz ścianek biurowych. Jakość produktów potwierdzają najlepsze parametry, certyfikaty i badania oraz pozytywne opinie Klientów na całym świecie. O ich klasie świadczy precyzja wykonania wyrażona w eleganckim designie, który przejawia upodobanie do nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Od początku działalności zadowolenia Klienta jest priorytetem firmy, dlatego na wszystkie produkty stolarki aluminiowej przyznawana jest wieloletnia gwarancja. Klient może liczyć na wsparcie i pomoc na każdym etapie projektowania i budowy.